Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
26 березня 2013

Марк Ронсон став продюсером Пола Маккартні

Марк Ронсон розповів про співпрацю з Полом Маккартні. Зокрема він повідомив, що спродюсував для екс-бітла кілька пісень.

Марк Ронсон перетворився з діджея, який розважав гостей на весіллі Пола Маккартні, на його продюсера. В одному з інтерв'ю Марк розповів про несподівану співпрацю і відзначив, що робота в студії стала для нього неабияким випробуванням.

Марк Ронсон, продюсер: «Здуріти. Я грав на його весіллі й через пару місяців отримав запрошення. Він пише дійсно гарні пісні. А його ідеї — неймовірні. Божевілля, шаленство — ось, що це для мене».

Як зізнався Марк, екс-бітл дав йому справжній майстер-клас із продюсування.

Марк Ронсон, продюсер: «Я дуже нервував через роботу з Полом. А хто б на моєму місці не нервував?! Але він це розуміє, тому дає велику свободу дій. Однак, кінець кінцем тобі треба виправдати надії, ти не можеш дозволити, щоб було інакше».

Раніше продюсер уже працював із відомими музикантами, такими як Адель, Бруно Марс, Ліллі Ален та Крістіна Агілера. Марк є володарем трьох премій Grammy. Одну з них, у номінації «Продюсер року», він здобув 2008 за роботу над альбомом Емі Вайнгауз «Back To Black». Однак, незважаючи на це, Ронсон упевнений, що співпраця із сером Полом має піднести його фаховість на новий рівень.

Марк Ронсон, продюсер: «На сьогодні ми створили три пісні. Я не впевнений, що люди будуть здивовані матеріалом, адже ми не робили чогось революційного, не змінювали стилю виконання. Я маю на увазі, що його люблять таким, яким він є. Але я спробував дати йому звук, якого він шукав».

Сам Пол Маккартні на своєму сайті днями опублікував повідомлення, що вже незабаром випустить новий альбом під керівництвом Марка Ронсона. А цього літа рок-легенда вирушить у світове турне під назвою «Out There!», яке стартує 22 червня у Варшаві.

 

За матеріалами: aptn.com