Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
9 лютого 2012

Олександра Пономарьова та Ірину Білик визнали найкращими

Олександра Пономарьова назвали найкращим співаком в історії українського шоу-бізу. У Києві відбулася перша церемонія нагородження музичною премією «YUNA».

Олександра Пономарьова назвали найкращим співаком в історії українського шоу-бізу. У Києві відбулася перша церемонія нагородження музичною премією «YUNA».

Відтепер Україна має власне «Grammy». Мало не всі представники українського шоу-бізнесу зібралися на першій церемонії «YUNA». Під час музичного свята українські виконавці, ведучі та актори оголошували переможців у різних номінаціях. Так, найкращою співачкою за 20 років українського шоу-бізу було названо Ірину Білик. А ось титул «Найкращий співак» здобув Олександр Пономарьов.

Найкращим композитором журі та учасники голосування обрали Костянтина Меладзе. Нагорода в номінації «Найкраще відео» потрапила до рук Олександра Солохи за кліп на пісню «Весна» гурту «ВВ». А премію «За особливі досягнення за 20 років» отримала Софія Ротару.

Премія «Найкращий гурт» дісталася «Океану Ельзи». Окрім оголошення переможців, організатори першої в Україні музичної премії «YUNA» потішили гостей яскравою шоу-програмою. На церемонії  виступили: Ірина Білик, Олег Скрипка, Альоша, Еріка, Аня Добриднєва з гурту «Пара нормальних» та інші. Завітали до України й кілька іноземних гостей. Так, прем’єру нової пісні влаштували Гайтана та Карл Фрієрсон, Камалія заспівала з Томом Андерсом. Нову композицію на українській сцені представила й німецька виконавиця Oceana.