Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
14 лютого 2012

Кеті Перрі розповіла про шлюб з Расселом Брендом у новій пісні

Кеті Перрі присвятила пісню Расселу Бренду. У новому хіті співачка висміяла свої стосунки з колишнім чоловіком.

Кеті Перрі присвятила пісню Расселу Бренду. У новому хіті співачка висміяла свої стосунки з колишнім чоловіком. Пісню Кеті назвала «Part of Me» й презентувала під час яскравого виступу на цьогорічній церемонії «Grammy».

Кеті Перрі пішла по стопах Тейлор Свіфт. За прикладом молодшої колеги співачка вирішила скористатися досвідом невдалого роману й написала про це пісню. Свіжий хіт Перрі отримав назву «Part of Me». У композиції виконавиця розповіла все, що думає про стосунки з колишнім чоловіком Расселом Брендом. І судячи зі слів пісні, зірковий шлюб був далеко не взірцевим. Музичний твір рясніє словосполученнями на кшталт «дешеве кохання», «розбите серце» та «отруєне життя». Цікавість до композиції була підігріта під час виступу Кеті на нещодавній церемонії «Grammy». Саме після нього поповзли чутки про те, що нове творіння присвячене саме Бренду.

До речі, напередодні шоу виконавиця підписала документи про розлучення з чоловіком. Відзначимо, що офіційний реліз синглу «Part of Me» відбудеться наступного тижня. Крім того, пісня ввійде до перевидання збірки «Teenage Dream: The Complete Confection», яке побачить світ наприкінці березня.

thesun.co.uk