Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
4 червня 2013

Мадонну, Джей Ло та Бейонсе об'єднала доброчинність

Знаменитості виступили на захист прав жінок. Бейонсе, Сальма Хаєк та Мадонна стали головними дійовими особами на доброчинному концерті The Sound of Change.

П'ятдесят тисяч глядачів і близько сотні знаменитостей зібралися в одному місці для того, щоб зрівняти права жінок і чоловіків. Світові зірки об'єдналися, щоб сказати «ні» дискримінації, сексуальним домаганням й обмеженню прав і свобод.

Ріта Ора, співачка: «Це дуже актуальна тема сьогодні. Я сподіваюся, що такі концерти відбуватимуться щороку. З проблемами жінок час покінчити назавжди».

Айшварія Рай-Баччан, акторка: «Дуже сумний факт — навіть у XXI столітті ми не можемо позбутися статистики про дискримінацію жінок. Ми маємо об'єднатися та боротися разом проти цього ганебного явища».

Блейк Лайвлі, акторка: «Понад п'ятдесят тисяч глядачів на стадіоні й мільярди тих, хто дивиться концерт удома, мають повірити, що ми можемо змінити життя раз і назавжди. Усе в наших руках».

До початку концерту на великих екранах демонструвалися короткі ролики на підтримку ідей заходу.  Записали їх Гвінет Пелтроу, Джулія Робертс, Камерон Діаз та принц Гаррі. На сцені виступили Jay-Z і Бейонсе, Тімбаленд, Мері Джей Блайдж, Дженніфер Лопес, Ріта Ора та Мадонна. Остання, до речі, знову висловила підтримку жінкам із Пакистану, які не мають навіть права голосу.

Мадонна, співачка: «Як ви знаєте, я дуже переймаюся проблемами освіти, особливо, коли йдеться про дівчат, жінок. Більшість має рівні шанси, можливості та права, але в деяких країнах ця проблема постає дуже гостро. Ми маємо змінити цей світ. Присягаюся, я докладу всіх зусиль для цього».

Серед гостей були присутні Франсуа Піно і Сальма Хаєк із дочкою Валентиною, креативний директор Gucci Фріда Джанніні з президентом компанії Патриціо ді Марко, Шарлотта Казірагі, Джессіка Честейн, Джеймс Франко, Мирослава Дума та інші зірки. Усі кошти, зібрані під час події, уже передані організаціям, що захищають права жінок у всьому світі.

 

За матеріалами: aptn.com