Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
11 червня 2013

Стінг, Will.I.Am, Елвіс Костелло та інші зірки звернулися до політиків піснею

Можливість музикою рятувати світ довели у 1985 році минулого століття Майкл Джексон і Лайонел Річі. Разом із низкою артистів вони записали хіт «We Are the World», завдяки якому було зібрано майже шістдесят два мільйони доларів на медикаменти та їжу для мешканців Єфіопії. Час від часу й сучасні зірки роблять щось подібне. Наприклад, Стінг, Will.I.Am і Елвіс Костелло.

Писати можновладцям листи — популярний спосіб розказати про свої проблеми. Та сила від таких послань збільшується стократ, коли вони надходять від відомих людей. Музичну бандероль для політиків, а точніше — лідерів країн Великої вісімки, підготували Стінг, Елвіс Костелло, Will.I.Am, гурт Green Day та ще чимало артистів. Разом зірки переспівали та перезаписали знамениті пісні протесту, аби звернути увагу політиків на такі ганебні явища, як глобальна бідність і тотальна несправедливість.

Британський виконавець Ед Ширан, зокрема, зробив кавер на пісню Боба Ділана «Masters Of War». «Музика — потужний інструмент донести до людей якусь думку. Немає кращого способу поділитися наболілим, ніж заспівати пісню»,— сказав співак. Тим часом Боно, лідер U2, додав: «Наразі ми згадуємо слова великого оратора Нельсона Мандели. Він казав, що рабство, апартеїд і бідність — протиприродні речі. Їх вигадали люди, і вони можуть бути подолані. Мільйони людей потрапили в пастку злиднів. Настав час їх звільнити».

Серед гімнів протесту, перезаписаних зірками, опинилися хіт Брюса Спрінгстіна «The Ghost of Tom Joad» і композиція The Police «Driven to Tears».

 

За матеріалами: contactmusic.com