Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
25 червня 2013

Кайлі Міноуг відзначила 25-річчя у шоу-бізнесі

Поки Ріанна, Кеті Перрі та Леді Гага навіть на гадці ще не мали поєднувати моду з музикою, про сценічне вбрання Кайлі Міноуг дізналася вся планета. Австралійська виконавиця святкує чверть століття в шоу-бізнесі, з нагоди чого вона видала ретроспективну книжку.

Назва книжки «Кайлі Фешн» свідчить сама за себе. А ще більше про неї розповіла власне зірка.

Кайлі Міноуг, співачка: «Було дуже весело подивитися на моє багаторічне життя в моді. У ньому траплялися злети, падіння, казкові і не дуже казкові моменти. Хай там як, цією книжкою я відзначаю двадцятип'ятиріччя. Одні ідеї, втілені мною в сценічному вбранні, були фантастичними, інші — великою помилкою. Та все це частина моєї життєвої мандрівки».

45-річна Кайлі поділилася тим, якими критеріями вона керується, коли добирає робоче вбрання.

Кайлі Міноуг, співачка: «Звісно, я добираю костюм залежно від ситуації. Вбрання має дозволяти мені рухатися на сцені, взаємодіяти з командою, витримати сотні виступів. Тобто це такі речі, у яких ви можете рухатися. Хвилинку... У більшості моїх костюмів не порухаєшся на сцені. Часто, аби справити враження на глядача, доводиться поступатися таким чинником, як комфорт».

Окрім видання про гардероб, Кайлі Міноуг має ще дещо на втіху шанувальникам. Наразі співачка засідає в студії звукозапису, де готує композиції з відомими артистами. З ким саме музичить, Кайлі не зізналася. Та про солідність виконавців сказала так: «Це ті люди, з якими я мріяла співпрацювати багато років. Навіть не віриться, довелося себе вщипнути, щоб у цьому переконатися».

 

За матеріалами: aptn.com