Зараз в ефірі
M1 TOP 10
 
Фото: flickr.com
3 липня 2013

Букмекери пророкують Foo Fighters та Kasabian хедлайнерство на «Гластонбері 2014»

Рокери мають усі шанси очолити фестиваль, якщо випустять нові альбоми.

Ще не встигли вщухнути емоції від цьогорічного «Гластонбері», як провідні букмекерські контори розпочали приймати ставки на те, хто стане хедлайнерами фестивалю наступного року. Якщо вірити статистичним даним, то найбільші шанси мають Foo Fighters та Kasabian.

Так, букмекери з William Hill визначають коефіцієнт шість до одного, що саме ці дві команди закриють лайн-ап на головній сцені «Pyramid Stage». Трішки менші шанси у публіки побачити хедлайнером колишнього гітариста Oasis Ноеля Галлахера (8/1). На два пункти відстають від нього легендарні The Stone Roses (10/1), відразу за якими розмістилися американські рокери Kings Of Leon (12/1).

Цікаво, що кожен двадцять четвертий волів би побачити на головній сцені Ноеля Галлахера у складі Oasis. А от виступ нової групи його брата Ліама, схоже, нікого не цікавить, бо навіть у Джастіна Бібера шанси значно більші (100/1).

У свою чергу засновник «Гластонбері» Майкл Івіс, на фермі якого, власне, і відбувається фестиваль, повідомив, що оголосить хедлайнерів відразу після того, як квитки на майбутнє дійство надійдуть у продаж.

Нагадаємо, що одними із цьогорічних хедлайнерів «Гластонбері» вперше у своїй історії стали The Rolling Stones.

За матеріалами: Gigwise.com