Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
24 липня 2013

One Direction перевершили Майлі Сайрус

One Direction б’ють рекорди. Після того як британці потрапили до Книги Гіннесса завдяки американському тріумфу дебютного альбому, вони назбирали понад десять мільйонів переглядів на YouTube.

One Direction не збираються здавати позиції та перетворюватися на гурт із короткочасною славою. Молоді британці вкотре довели, що їхня популярність не зменшується, а навпаки набирає обертів із кожним днем. 2011 бойзбенд удостоївся неабиякої честі, потрапивши до Книги рекордів Гіннесса. One Direction став першим британським гуртом, чий дебютний альбом посів найвищі сходинки американських чартів.

Тепер хлопцям до снаги й «ютубівські» звершення на каналі VEVO. Новий кліп гурту «Best Song Ever» за добу подивилося понад десять мільйонів користувачів, що одразу перевершило результати Майлі Сайрус і її відео «We Can't Stop».

One Direction підійшли до рекордної роботи з гумором та висміяли деяких відомих персон світового шоу-бізнесу. Також у «Best Song Ever» можна побачити кадри з фільму про Стайлза і компанію під назвою «This is Us».

 

За матеріалами: starpulse.com