Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
23 серпня 2013

В будинку Дженніфер Лопес поселився незнайомець

У  Дженніфер Лопес — непрохані гості. У розкішному маєтку зірки, вартість якого становить близько десяти мільйонів доларів, оселився незнайомий чоловік, причому без жодної на те згоди з її боку. 

Він спокійно припаркував машину навпроти маєтку й почав поводитися як удома. Чолов'яга впорядкував кущі на прибудинковій території та знайшов собі дивне заняття — запліднювати траву на подвір’ї. Чоловік почувався доволі комфортно та навіть не приховував своєї присутності в оселі. Він з гордістю виклав в Інтернет фото з відпочинку, оплачуваного, так би мовити, за рахунок співачки.

Цікаво, що охорона зірки навіть не поцікавилася, де взялося незнайоме авто і довго не помічала чоловіка. Сталкера-поселенця затримали лише після того, як на ґанку його побачив один із працівників співачки. На своє виправдання поліції він сказав, що є батьком близнюків і мешкав у резиденції Дженніфер Лопес з її ж дозволу. Згодом також виявилося, що зловмисника звати не Девідом Лопесом, як він усім відчайдушно доводив, а Джоном Дубісом, і він уже переслідував зірку певний час. 49-річний Джон мав пройти огляд у психіатра ще на початку цього року, після дзвінка матері Дженніфер. Тоді він представився жінці її сином.

Цікаво, що під час обшуку орендованого ним автомобіля поліцією було знайдено чимало листів неадекватного змісту, адресованих Президентові США та іншим відомим людям. У результаті Джон Дубіс був арештований і доправлелений до лікарні для психіатричної експертизи. Його звинуватили в переслідуванні й крадіжці зі зламом. Свою вину бідолаха не визнає і наразі перебуває у в'язниці. Чоловік має внести сто тисяч доларів під заставу, яких у нього немає.

За матеріалами: exposay.com
Теги: Jennifer Lopez