Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
30 серпня 2013

Фергі проміняла знімальний майданчик та сцену на пелюшки

Цього літа модно бути мамою. Фергі і Джош Дюамель долучилися до когорти зіркових батьків. Співачка народила первістка в одній із нью-йоркських клінік. Журналістам уже вдалося дізнатися про стать і навіть ім’я дитини.

Голлівуд накрила хвиля бейбі-буму. Слідом за Пенелопою Круз і Гіларі Скотт до зіркових матусь приєдналася ще й Фергі. Солістка гурту The Black Eyed Peas народила первістка. Пологи відбулися в одній із приватних клінік Нью-Йорка, куди зірку привезли за кілька годин до початку переймів. Новонароджений малюк, якого назвали Екслом Джеком, має вагу три кілограми п'ятсот грамів. Як стало відомо, хлопчик з'явився на світ за допомогою кесаревого розтину. За свідченням лікарів, які піклуються про здоров’я породіллі й немовляти, обоє мають задовільний стан.

Джош Дюамель увесь день провів у клініці разом із дружиною. За повідомленнями американських ЗМІ, незадовго до народження сина співачка вирішила взяти прізвище чоловіка, а також змінити ім’я. Тепер у її паспорті, замість Стейсі Енн Фергюсон, офіційно зазначено Фергі Дюамель.

 

За матеріалами: aptn.com
Теги: Fergie Josh Duhamel