Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
2 вересня 2013

Каньє Вест усього за годину заробив кілька мільйонів доларів

Каньє Вест додав до мапи власних подорожей ще одну країну. Нещодавно репер виступив із приватним концертом у Казахстані. Винуватцем події став онук президента однієї з колишніх республік СРСР.

Азія — край контрастів. У цьому тепер переконався й Каньє Вест. Днями всесвітньо відомий репер завітав до Казахстану, де поряд із не надто заможним населенням проживають і дуже багаті люди. Мегазірку було запрошено співати на приватній вечірці внука Президента країни Нурсултана Назарбаєва.

Каньє почувся справжнім весільним музикою з гонораром три мільйони доларів. Точно невідомо, чи приїхав би Вест, знаючи про репутацію політика. Раніше погана слава азійських лідерів зашкодила ще одній американській суперзірці — Дженніфер Лопес. Кілька місяців тому співачка розважала керівника Туркменістану на його дні народження і навіть заспівала вітальну пісеньку «Happy Birthday». Після того Джен зазнала жорсткої критики з боку громадськості та ще довго вибачалася за виступ на вечірці  політика. Проте є й такі знаменитості, які обізнані зі справами в колишніх республіках СРСР. Так, свого часу Стінг відмовився від приватного перформансу для Назарбаєва.

 

За матеріалами: aceshowbiz.com