Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
5 вересня 2013

Джон Ледженд вирушить у тур одруженим

Джон Ледженд сфокусувався на хорошому. Співак щойно презентував світові альбом «Love in the Future» та вже готується до старту промо-туру. Проте головною подією в житті зірки стане одруження з моделлю.

У Джона Ледженда настала біла смуга. На сьогодні в співака все складається якнайкраще і на особистому фронті, і в кар’єрі. Так, зовсім нещодавно виконавець презентував новий студійник під назвою «Love in the Future». Шанувальникам довелося чекати цього матеріалу цілих п’ять років.

Джон Ледженд, співак: «Назва пісні "Майбутня любов" свідчить сама за себе. Я розповідаю про початок нових стосунків і спробу забути старе. Оптимістичний настрій виявився вдалим і для всього альбому, тому я його так і назвав».

Особисте життя Джона також сповнене оптимізму і позитиву. Вже зовсім скоро співак одружиться зі своєю нареченою — моделлю Кріссі Тейген. Співак освідчився коханій ще 2011 року під час відпочинку на Мальдівах.

Джон Ледженд, співак: «Я дуже хочу одружитися. Проте для мене це — не більше ніж просто вечірка для друзів. Ми вже давно разом, я ні за що не хвилююся. Хіба що тільки, щоб вдалими вийшли фотографії».

Джон упевнений, що його життя змінилося на краще, як тільки він почав писати позитивні пісні. Помітний вплив на творчість співака справив його друг Каньє Вест. Репер багато допомагав Ледженду в написанні платівки. Одразу після одруження в жовтні Джон вирушить у турне.

 

За матеріалами: aptn.com