Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
6 вересня 2013

Софія Вергара очолила рейтинг «Forbes»

Софія Вергара втерла носа всім сестрам Кардашіан. Акторку визнали найбільш високооплачуваною телезіркою. Як з'ясувалося, загальний заробіток Кім, Хлої та Кортні втричі менший за гонорари Софії.

Сестри Кардашіан втрачають популярність. Такого висновку дійшли голлівудські інсайдери, переглянувши свіжий рейтинг «Forbes». Експерти авторитетного журналу підрахували, скільки грошей заробили впродовж останнього року зірки телебачення. Таким чином, Кортні, Хлої та Кім, хоч і потрапили до першої десятки, опинилися в переліку аж на шостому місці. Їхній спільний річний гонорар дорівнює десяти мільйонам доларів.

Випередивши Кардашіанів, Кейлі Куоко, Марішку Харгітей, Тіну Фей та Бетенні Франкель, з величезним відривом лідирує Софія Вергара. Зірка серіалу «Американська сімейка» за минулі дванадцять місяців поповнила свій банківський рахунок на тридцять мільйонів доларів. До речі, її заробіток утричі більший за дохід усіх сестер Кардашіан. Це дозволило Софії другий рік поспіль очолити рейтинг найбільш високооплачуваних акторок телебачення за версією видання «Forbes».

Повідомляється, що такого комерційного успіху Вергара досягла не тільки завдяки зніманню в телепроектах. Значну частину її заробітку становлять прибутки від рекламних контрактів і співпраці з кількома відомими іспанськими брендами.

За матеріалами: aptn.com