Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
18 вересня 2013

Гвінет Пелтроу представила фільм про сексоголіків

Гвінет Пелтроу станцювала стриптиз у новій стрічці й тим самим довела, що є ще порох у порохівницях. Акторка відвідала прем’єру фільму «Дякую за обмін», який розповідає про сексуальну залежність.

Гвінет Пелтроу втерла носа голлівудським старлеткам, оголившись у новому фільмі «Дякую за обмін». Сорокарічна акторка без вагань погодилася на участь у відвертій сцені, де її героїня танцює стриптиз. Зірка впевнена, що жінка може мати сексуальний вигляд у будь-якому віці, якщо вона веде здоровий спосіб життя.

Гвінет Пелтроу, акторка: «Преса завжди звертає увагу на мій вік і зовнішній вигляд. Гадаю, причина цього — зміна способу життя, раніше в 40 років жінки вже ставали бабусями. Мені майже 41, я помічаю свої зморшки, але я не збираюся робити якісь божевільні процедури, щоб їх уникнути. Усе, що я хочу,— це залишатися здоровою і красивою природним шляхом».

Пелтроу зізнається, що зараз її основною професією є материнство. Тож тепер вона грає не більше ніж в одному фільмі на рік. Стрічка «Дякую за обмін» розповідає історію трьох дорослих чоловіків, які страждають сексуальною залежністю. Одночасно з лікуванням у реабілітаційній клініці сексоголіки мають налагодити стосунки з коханими та близькими людьми. Окрім Гвінет Пелтроу, у кінокартині зіграли Марк Руффало, Тім Роббінс, Джош Гад та співачка Пінк, котра нещодавно була визнана жінкою року за версією видання Billboard.

Pink, співачка: «Це просто надзвичайна новина. Раніше я завжди була пасивною, мені складно було довести якусь справу до кінця, тому минулий рік став для мене особливим. Я багато часу провела в Австралії та Європі, і повернутися додому — це завжди приємно. А особливо, якщо на тебе чекає така нагорода».

 

За матеріалами: aptn.com