Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
1 жовтня 2013

Джастін Бібер покатався верхи на охоронцях

Джастін Бібер украй знахабнів. Днями співак відвідав Піднебесну, де оглянув визначну пам'ятку – Велику китайську стіну. Виконавцю заманулося почутися справжнім імператором, і він наказав охоронцям нести його.

 

Співак побував із гастролями в Китаї, де не тільки працював, але й розважався. Під час огляду однієїі з найбільших пам'яток Піднебесної – Великої китайської стіни – виконавець відмовився йти своїми ногами. Демонструючи справжньє імператорське его, Бібер змусив двох охоронців нести його на плечах.

Або Джастін вирішив довести своїх захисників до сказу, або ж просто перевіряє їхню фізичну підготовку. Так, днем раніше співак вирішив покататисяна скейті, і бідні бодігарди, звичайно, були змушені бігати за ним по всьому місту. Така поведінка зірки вже поділила його шанувальників на два табори. Одні із захопленням сприймають усі витівки Джастіна, а інші – критикують і помічають, що його его виходить з-під контролю.

Не важко помітити, що зіркова хвороба Бібера прогресує. Він уже встиг напасти на фотографа, справити потребу у відро прибиральниці та обплювати  власних фанів.

 

 

За матеріалами: starpulse.com
Теги: Justin Bieber