Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
24 жовтня 2013

М1 захистив почесний титул

М1 нікому не поступається титулом «Найкращий музичний телеканал». Учетверте він виборює шану глядачів на «Media & Sat Leaders».

Уп'яте в Києві вручали щорічну премію «Media & Sat Leaders», якою вшановують найпотужніших і найпопулярніших представників сфери телебачення і телекомунікацій. Кого називати першими,  визначають телеглядачі й інтернет-користувачі. Саме вони голосують он-лайн за фаворитів медіа-індустрії. Інтернет-вибори підтвердили, що шанувальники виказують незмінну підтримку Першому музичному четвертий рік поспіль. Урочиста церемонія нагородження відбулася в одному з виставкових центрів столиці. Ведучими на ній були обличчя М1 Дмитро Обрізан і Поліна Логунова.

Перед тим, як на «Media & Sat Leaders 2013» оголосили переможця в номінації «Найкращий музичний телеканал», інтригу подовжила Альона Вінницька. Артистка виконала свої пісні, серед яких були життєстведна й рухлива «Не плачь, детка» і лірична «Видишь, я жива». Також музикою тішили гостей і підбадьорювали номінантів гурт Київелектро і кавер-бенд. Розібравши статуетки, публіка перейшла до гастрономічного вдоволення на фуршеті.