Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
5 листопада 2013

Емінем обігнав популярних One Direction

Емінема ще рано відправляти на пенсію. Репер довів, що може дати копняка навіть молодшим колегам із One Direction. Композиція «The Monster», яка ввійшла до нового лонг-плею хіп-хопера, стала номером один у британському хіт-параді.

Такі юні персони у світовому шоу-бізі, як One Direction і Джастін Бібер, буквально заполонили музичний простір і оселилися в головах малолітніх шанувальниць. Але скидається на те, що суворий Маршалл Метерс узявся наводити порядок і спромігся поставити солодкоголосих хлопчиків на своє місце.

Новий сингл Емінема «The Monster», записаний спільно з Ріанною, очолив британський хіт-парад. Композиція побачила світ ще минулого вівторка, і за сорок вісім годин вона злетіла до вершини чарту. На другій сходинці впевнено тримається хіт «Royals» молодої виконавиці Лорді. А от легендарний діджей FatBoy Slim із новим музичним творінням «Eat Sleep Rave Repeat» дебютував із третьої позиції.

Тим часом, бойзбенд One Direction із піснею «Story of My Life» дістався лише до четвертої сходинки. А замикає чільну п’ятірку сингл-чарту колектив One Republic із композицією «Counting Stars».

Нагадаємо, ще один спільний хіт Ріанни і Емінема — «Love the Way You Lie» — три роки тому посів другу сходинку UK TOP 40. А сам Слім Шейді востаннє сягав вершини британського хіт-параду 2006, коли випустив пісню «Smack That».

 

За матеріалами: contactmusic.com