Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
7 листопада 2013

Леді Гага готується підкорювати космос

За чутками, співачка стане першою в світі, хто виступить за межами атмосфери.

Схоже, Леді Газі мало земної слави, тож вона вирішила підкорювати інші світи. Першим кроком у цьому напрямку стане виступ поп-зірки у космосі. Принаймні, саме таку інформацію поширило видання «Us Weekly», згідно якої співачка готується заспівати одну композицію на борту космічного корабля «Virgin Galactic». Станеться це у 2015 році, коли відбудеться перший комерційний політ у космос.

Спостерігати за «космічним шоу» у «прямому ефірі» зможуть усі відвідувачі фестивалю «Zero G Colony» в Нью-Мексико, на третій день якого і заплановано політ співачки. За інформацією журналу, перед виступом Леді Гага має пройти чотиритижнему вокальну підготовку, оскільки в умовах невагомості співати їй буде не легко. Також одне з джерел видання повідомило, що виконавиця передбачливо застрахувала власне життя.

Цікаво, що на новину оперативно відреагувла співачка Азілія Бенкс, написавши у своєму Твіттері наступне повідомлення: «Спасибі Газі, що вона не втомлюється бути оригінальною. Проте цей космічний виступ до біса небезпечний. Ставлю 50 баксів, що вона злякається і все скасує».

Нагадаємо, що наступного понеділка, 11 листопада, побачить світ третя платівка Гаги «Artpop». Рецензенти авторитетних видань, що вже слухали нове творіння співачки, оцінили його дуже добре. Їхню думку також розділяють і звичайні слухачі, адже альбом вже як два тижні можна знайти на численних піратських інтернет-ресурсах.

За матеріалами: nme.com