Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
8 листопада 2013

Зейн Малік і Перрі Едвардс розкрили подробиці весілля

Весілля буде у Великобританії. Перрі Едвардс розповіла, чому хоче одружуватися із Зейном Маліком на батьківщині. А решта учасниць гьолз-бенду Little Mix повідали, чи хочуть вони дітей.

Туга за рідною Англією — ось що спонукає Перрі Едвардс, майбутню дружину учасника One Direction Зейна Маліка, відмовитися від шлюбної церемонії за межами рідної землі. «Гадаю, ми справимо весілля у Великобританії, бо тут уся моя сім'я»,— розповіла співачка в інтерв'ю журналу «OK!».

Інші три учасниці Little Mix теж підтримали тему розмови. Усі вони нині мають стосунки з хлопцями, проте продюсерові колективу не варто перейматися через декретні відпустки. Зокрема Лі-Енн Піннок, котра зустрічається з футболістом Джорданом Кіффіном, відхрещується від думок зачати дітей. «Цього не буде ще довго, бо нині гурт має чимало кар'єрних завдань»,— відказала співачка.

Що стосується Джейд Фервол, то вона наразі крутить роман із танцюритом Семом Креском із трупи Diversity. Як бачимо, вільних сердець у колективі Little Mix немає. Тож сумувати через нерозділене кохання доводиться не тільки шанувальницям One Direction, котрих поступово заарканюють шлюбними путами. Про дотримання гастрольних графіків свідчить і дата весілля Зейна і Перрі. Церемонія запланована на Різдво, якраз до початку туру One Direction. Закохані хочуть поєднати в ній християнські і мусульманські традиції.

 

За матеріалами: exposay.com