Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
12 грудня 2013

deliKate виклали дебютний альбом для вільного завантаження

Платівка містить 11 композицій, враховуючи супер-хіт «На Мосту».

 

Харківський гурт deliKate після чотирьох років існування нарешті видав дебютний альбом. На платівку, що отримала назву «Вот Тебе Мир», потрапило відразу 11 композицій. Саунд-продюсером альбому став барабанщик deliKate Ігор Бірюченко.

Катерина Офліян, вокалістка гурту: «Вот Тебе Мир» – результат тривалої, наполегливої, кропітливої та натхненної роботи. Довгий час deliKate не наважувалися розпочинати роботу над альбомом. Були певні сумніви і стосовно складу, і стосовно якості звучання пісень, і стосовно обсягу матеріалу для повноцінного альбому.... І лише в 2012 році все зійшлося: достатня кількість матеріалу, щоб відібрати найкраще, талановиті музиканти і потужний імпульс віддати світові накопичене і найсокровенніше. Протягом року велася робота над піснями. Незважаючи на нерви і втому від сотень годин запису, музиканти таки створили свій перший альбом».

Цікаво, що на самому початку роботи над дебютником deliKate змушені були працюватти зі своїм клавішником дистанційно, оскільки Єфім Чупахін впродовж восьми місяців перебував у США. Весь цей час натхненні роботою музиканти спілкувалися та обговорювали творчі моменти завдяки Skype.

Зазначимо, що за час вого існування гурт deliKate встиг здобути авторитет у вітчизняних музичних колах та знайти чисельну армію прихилників. Групу часто порівнюють із харківським колективом Pur:Pur та поводять певні паралелі із киянами Miles Babies.

За матеріалами: musicinua.com