Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: фото з офіційної сторінки співачки Вконтакте
16 грудня 2013

Наталія Валевська відзначила десять років на сцені

Наталія Валевська зібрала шанувальників із нагоди ювілею творчої діяльності. Виконавиця відзначила десятиріччя на сцені великим сольним концертом у столиці.

Наталія Валевська мріє випустити новий альбом, а ще представити Україну на популярному пісенному конкурсі. Ось уже десять років Наталя тішить шанувальників своїм співом. За цей час співачка встигла презентувати три студійники і завоювати чимало музичних нагород. Однак цього могло б і не бути, якби не чоловік і продюсер виконавиці Володимир Пригладь.

Спеціально для київського сольника «Желанья сбудутся» співачка підготувала свої найкращі пісні й  абсолютно нові хореографічні номери. Під час концерту Наталію привітали Ігор Кондратюк, гурт INDI і Володимир Гришко. До речі, серед заявлених зіркових гостей також були зазначені Павло Табаков, Олександр Пономарьов і Авраам Руссо, але з різних причин вони не змогли відвідати концерт.

Після столичного виступу Валевська не збирається відпочивати. На початку наступного року співачка планує видати новий студійник.