Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
21 січня 2014

Кешу ледь не вбили ті, хто критикує її зовнішність

Кеша мало не померла через експерименти із зовнішністю. Мати співачки розповіла, що призвело до реабілітації зірки в медзакладі.

Піб Себерт не лізе до кишені за словом, коли йдеться про її доньку. Матуся Кеші поділилася в одному з інтерв'ю тим, що ж так занапастило здоров'я її дитини, а саме призвело до анорексії і булімії. «Я була свідком того, як мою красиву, упевнену в собі дочку лаяли та висміювали через її вагу. Вона ледве не вмерла через ті знущання». Як відомо, Кеша нині госпіталізована. Ескулапи здійснили низку аналізів, і їхні результати, за словами Піб Себерт, були вельми невтішними. «Рівні кров'яного тиску й натрію були дуже низькими. Лікарі сказали, що спостерігали таке лише після серцевого нападу чи інсульту. Казали,  диво, що вона досі не впала як мертва»,— заявила стривожена мати.

Винними в тяжкому фізичному стані Кеші Піб вважає також її продюсера Доктора Люка і колишнього менеджера Девіда Соненберга. За словами матері, останній на одній із нарад прокричав: «Ти маєш схуднути! Мені однаково, яким чином! Роби що хочеш: приймай наркотики, не їж, пхай собі пальці в рота!» Після таких настанов Кеша не знала, куди подітися та думала про самогубство. Доктор Люк, розказала Себерт, теж не приховував зневаги до Кеші через її вагу.

У лікуванні поп-зірки вже є певні зрушення. Центр «Тімберлін Ноллс», розташований неподалік від Чикаго, допоміг Кеші впоратися зі стресом. «Наразі вона навіть не думає про те, чи буде знову писати пісні. Для Кеші головне — бути здоровою і щасливою»,— додала мати співачки.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Ke$ha