Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
27 січня 2014

Азілія Бенкс просить врятувати її від лейблу Universal

Американська реперка вважає, що боси звукозаписуючої компанії знищують її талант.

 

Американська реперка Азілія Бенкс потерпає від бюрократії босів свого лейблу. За словами співачки, компанія Universal зволікає з випуском її альбому, оскільки керівництво лейблу не розуміється на сучасній музиці. Саме з цієї причини, на думку реперки, реліз платівки постійно переноситься

Азілія Бенкс, співачка: «Насправді, мене мали б підписати Sony. Агов, Sony, можете мене перекупити у Universal? З ними я у пеклі. Я втомилася сперечатися із старими білими хлопцями щодо своєї темношкірої музики. Вони абсолютно не розуміються, на тому, що слухають. Я хочу звільнитися від їхнього гніту».

Бенкс упевнена, що боси її теперішнього лейблу просто не знають, як презентувати її творчість.

Азілія Бенкс, співачка: «Мої прихильники зачекалися від мене нової музики. Я випустила кілька вдалих мікстейпів впродовж двох останніх років і тепер, як ніколи, готова до випуску своєї власної музики».

Зазначимо, що дебютна платівка Азілії «Broke With Expensive Taste» була анонсована до виходу ще у вересні минулого року. З того часу її реліз переносився кілька разів. Альбом мав вийти наприкінці минулого року, однак згодом його вихід було відкладено на початок 2014 року. Нещодавно компанія Universal вчергове змістила дату його релізу, однак точний час випуску так і не визначила.

Можливо, Азілії варто було б вдатися до прикладу своєї колеги Angel Haze, яка шантажем змусила свій лейбл піти на поступки та, врешті-решт, випустити платівку.

За матеріалами: digitalspy.co.uk