Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
7 лютого 2014

Психіку Селени Гомез підлатали у реабілітаційній клініці

У січні Селена Гомез не відпочивала на екзотичному острові. Як стало відомо, колишня подруга Джастіна Бібера відновлювала сили в реабілітаційній клініці. 

Юна голлівудська зірка трудилася в режимі нон-стоп майже шість років і допрацювалася до виснаження. Із цієї причини вона опинилася в рехабі, кажуть представники Селени Гомез. Джастін Бібер, котрий вихваляється, як позбавив подругу цноти, жодним чином не вплинув на її самопочуття.  Та й наркотики її не цікавлять, додають рідні. Пройти реабілітаційний курс Селена зголосилася сама, зрозумівши, що без лікарів вона не повернеться до нормального життя. Першими, хто помітив емоційні травми в Гомез, стали її батьки — Рікардо і Аманда. Постійні вечірки просто тягнули знаменитість на дно.

Близькі люди наполегливо радили акторці звернутися по допомогу до фахівців. Селені довелося поїхати з Лос-Анджелеса, аби сховатися від тиску громадськості. Крім того, вона була змушена скасувати гастролі в Австралії. Зірка також викреслила з життя тих, хто справляв негативний вплив на неї.

Те, що Селена опанувала себе, оцінили її колеги. Приміром, Демі Ловато підтримала Гомез та прокоментувала її вчинок у Твіттері. Мовляв, найгірше, коли ті, хто потребує допомоги, усе заперечують. І лише найсильніші люди добровільно йдуть на лікування. Тепер у Селени все гаразд і вона готова відновити професійну діяльність.

Зате на деякий час доведеться відкласти справи іншій відомій співачці — Кеші. У зірки знову виникли проблеми, пов'язані зі вживанням їжі. Лікарі натякають, що вона хворіє на булімію. Кеша вже повідомила, що переносить на невизначений термін усі концерти, заплановані на березень і квітень. Вона дуже засмучена, але розуміє, що мусить подбати про власне здоров'я.

 

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Selena Gomez Ke$ha