Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою «Русского Радио»
12 лютого 2014

Вітчизняні зірки привітають українців із Масляною

Радіостанція «Русское Радио» збере представників вітчизняної естради на святковому концерті, що відбудеться 1–2 березня на київському Співочому полі.

Дотримуючись традиції свята Масляної, радіостанція «Русское Радио» організовує дводенний марафон веселих забав. Ведучі ранкового шоу «Будильники на Русском» обіцяють пригощати усіх охочих смачними млинцями та планують провести живий радіоефір. Підтримати радіостанцію також приїдуть популярні артисти: Ірина Білик, Мята, Брати Борисенко, Таня Піскарьова, Ярослава, Еріка, Петя Чорний, групи Авіатор, НеАнгели та інші зірки.

Під час святкування радіостанція «Русское Радио» проведе майстер-клас з випікання млинців, караоке із зірками та ведучими радіостанції, а також фестиваль народних колективів «Масляна прийшла» .

На Співочому полі будуть обладнані кілька тематичних секцій: дитячий майданчик для найменших гостей свята; кухня, де всі бажаючі зможуть спробувати смачні частування та розважальна зона, де гості свята разом з діджеями «Русского Радио» та зірками шоу-бізнесу візьмуть участь у традиційних олійних забавах.

За матеріалами: прес-служби «Русского Радио»