Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
12 березня 2014

Джастін Бібер подарував подрузі букет за десять тисяч

Десять тисяч доларів на квіти, двадцять тисяч на дитячу кімнату або двісті мільйонів на телеканал — для деяких зірок не проблема. 

Важко назвати суто дружніми стосунками те, коли хлопець дарує дівчині букет за десять тисяч доларів. Хоча хто його знає: знаменитості можуть собі таке дозволити. Приміром, Джастін Бібер, що зробив дорогий презент Селені Гомез. Чутки про відродження роману між кумирами підлітків заснували на початку березня. Саме тоді, коли виконавець хіта «Baby» розмістив на своєму Інтаграмі світлину Селени, під якою написав «Найелегантніша принцеса у світі». Потім користувачі Інтернету побачили гарячі танці парочки на відео, а згодом очевидці заскочили Бібера і Гомес за поцілунками в кав'ярні. Зачарований брюнеткою Джастін надіслав їй квітів на десять штук.

Тим часом Сіарі вдалося витратити зараз двадцять тисяч зелених. Чого не зробиш заради майбутньої дитини, певно, подумала співачка та подалася за покупками. Артистка чомусь гадає, що новонародженому сподобається кімната в стилі «сафарі». Для цього вона накупила картин належної тематики, книжкову полицю із зображеннями левів і величезного іграшкового жирафа.

Та P. Diddy значно випередив своїх колег. Любитель вкладати гроші в бізнес наважився придбати телевізійну станцію за двісті мільйонів доларів. 43-річний музичний магнат — один з інвесторів, котрі ведуть перемовини про купівлю кабельного каналу, що нині належить нью-йоркській компанії. Остання ще досі вирішує, у чиї руки за солідну суму передати своє дітище, і не коментує переговорів. Музика — уже давно не єдиний і не основний спосіб заробітку Шона «Дідді» Комбза. Він має лінії одягу, парфумів, ресторани, а нещодавно придбав ще й компанію з виготовлення високоякісної текіли.

 

За матеріалами: exposay.com