Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
20 березня 2014

Тарас Тополя розповів, що робить Альоша і хто заважає Антитілам

Олена «Альоша» Кучер і Тарас Тополя у творчість один одного не заглиблюються. Вокаліст гурту Антитіла розповів про це «ПОПконвеєру», а ще поділився тим, хто його колективу вставляє палиці в колеса.

Дехто радить відокремлювати котлети від мух, а вокаліст Антитіл те саме може сказати про музичну діяльність і сімейне життя. Наша знімальна поцікавилася в Тараса Тополі, чи готує його дружина Альоша щось свіже для слухачів. От що він відповів.

Тарас Тополя, Антитіла: «Творчість — це написання нових пісень, віршів, текстів, а планування нових відеокліпів і стратегічного розвитку артиста — це має робити продюсер, от він, власне, цим і займається».

Саме тому Тарас Тополя не вглиблюється в кар'єру матері своєї дитини.

Тарас Тополя, Антитіла: «Я знаю, що вона вдома робить, і як у нас там Ромка, що нового видав наш син. Завели жорсткий диск, в якому зберігається вся відео- і фотоінформація. Наскільки він заповнений?Ну вже почалося заповнення активно. У нас є мобільний телефон, на який все знімається і компілюється потім на згадку».

Та деякі творчі питання Тарас з Альошею обговорює.

Тарас Тополя, Антитіла: «Вона радиться зі мною, показує якісь там демо-пісні, чи подобається мені, чи не подобається. Я якісь поради даю в тексті, власне, так само, як і вона мені. Але якихось там стратегічних планів, коли новий альбом, коли новий відеокліп, я, на жаль, вам не скажу, я не знаю».

Що ж до міжнародного туру Антитіл на підтримку третього альбому «Над полюсами», то з ним не все так просто. У музикантів виникли ексцеси з організаторами концертів у деяких містах, зокрема, Кіровограді.

Тарас Тополя, Антитіла: «Нам, маючи попередньо всі домовленості, дізнавшись про те, що ми підтримуємо Майдан, відмовляють у концерті. При тому, що вже політична ситуація змінилась. Але все одно люди залишаються, скажімо, вірні тому режиму, який був. Це дико».

Збіг чи закономірність? У тому ж місті завівся зловмисник, який продавав фальшиві квитки на концерт Антитіл. Його вже затримали. А про шоу вдалося домовитися з іншим організатором, який не байдужий до творчості гурту. Тож концерт у Кіровограді сьогодні таки відбудеться.