Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
1 квітня 2014

Оля Полякова готує дует з американською співачкою

Оля Полякова домовилася з «мамою всіх монстрів» про спільний кліп. У новому відео українська співачка заспіває англійською.

Скільки грошей заплатив Тіматі Снупу Доггу, аби той знявся в його кліпі? Таке запитання цілком справедливо виникало в усіх, хто бачив відео на пісню «Groove On». Здається, чимось подібним цікавитимуться глядачі, що переглянуть ролик Олі Полякової і Леді Гаги. Українська співачка і телеведуча надіслала листа епатажній колезі, у якому запропонувала зняти спільний кліп. Попри напружений графік, Гага знайшла час на відповідь і навіть зав'язала з Поляковою гарячу переписку.

Співачки вже обмінялися думками стосовно того, що це буде за композиція і де на неї зніматимуть відео. Дані про локації артистки засекретили. Відомо лише, що це буде нова двомовна пісня, частину якої запише Оля, а частину — Легі Гага. Причому Гага заспіває щось народне українською, а Полякова читатиме реп англійською. Чим саме українська виконавиця зацікавила американську зірку, невідомо.  «Блондинки швидко знаходять спільну мову»,— прокоментувала у Твіттері Оля.