Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
3 квітня 2014

Ріанна збирається з’їхатися з Дрейком

Ріанна переїжджає до Дрейка, а Дрейк хоче бути з Дженніфер Лоуренс, сама ж Лоуренс не проти закрутити роман з Паттінсоном, але він знову зійшовся зі Стюарт. Здавалося б, розплутати цей любовний вузол неможливо, але «ПОПконвеєру» усе до снаги.

Світ шоу-бізнесу затісний для знаменитостей. Принаймні, коли йдеться про романтичні стосунки. Нещодавно екс-дівчина Кріса Брауна, Ріанна, почала зустрічатися з його ворогом — Дрейком. І хоча  роман між співачкою і репером зав’язався ще торік, лише тепер вони вирішили зробити наступний крок — оселитися під одним дахом. Однак про весілля говорити зарано. Адже Дрейк накинув оком на Дженніфер Лоуренс. Він навіть записав пісню під назвою «Draft Day», у якій освідчився акторці в коханні.

Та Лоуренс скоріше воліла б почути подібні слова від Роберта Паттінсона. На початку нинішнього року парочка часто з'являлася разом. Але замріяна Дженніфер не встигла отямитися, як Роба в неї з-під носа поцупила Крістен Стюарт. Любов зірок вампірської саги спалахнула з новою силою. Актори зізнаються, що почали частіше спілкуватися, але не мають жодних зобов'язань одне перед одним. У стосунки без правил пограли і Кортні Кокс та Джонні Макдейд. Зрештою вони оселилася разом, утім, одружуватися поки що не збираються.

 

За матеріалами: exposay.com