Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
10 квітня 2014

Linkin Park розказали, яким буде їхній новий альбом

Альт-рокери обіцяють, що новий реліз вразить усіх їхніх фанів.

 

Linkin Park нарешті відкрили таємницю свого наступного альбому. Шоста студійна платівка гурту матиме назву «The Hunting Party» та побачить світ 16 червня. Про деталі роботи над диском розповів продюсер, клавішник, ритм-гітарист та один із вокалістів гурту Майк Шинода.

Майк Шинода, учасник гурту: «Чуваки, він [альбом] просто зносить башту. Усі «фішки», які були притаманні нашим попереднім записам, будуть присутні і на новому альбомі. Ми дійсно витратили багато часу, записуючи його. Лише в студії ми провели шість місяців і стільки ж часу було витрачено на написання композицій та їхній демо-запис».

Також музикант шокував громадськість зізнанням, що у роботі над альбомом ню-металістам допомогав поп-артист.

Майк Шинода, учасник гурту: «На відміну від попередніх альбомів, у роботі над цим до нас долучився поп-артист. Але хто саме, я називати не буду. Скажу лише, що ми працювали над піснею впродовж трьох днів. В перший день вони (тобто, скоріш за все це був гурт – прим. ред.) пробули з нами в студії впродовж 30 хвилин, наступного дня – 15 хвилин, а на третій день вони взагалі забули приїхати. Та ми все одно закінчили пісню і без них».

Нагадаємо, що попередній альбом гурту «Living Things» побачив світ два роки тому. З його презентацією гурт завітав і до України.

За матеріалами: gigwise.com