Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою MOZGI Entertainment
14 квітня 2014

Позитив і акторка Марго Роббі зробили нові татуювання

У команді татуйованих зірок поповнення! Виконавиця головної ролі у фільмі «Вовк із Волл-стріт», сексуальна Марго Роббі, зробила наколку не лише собі, а й одному з відвідувачів салону.

Білосніжне тіло Марго Роббі не дає спокою тисячам чоловіків після її ролі у стрічці «Вовк із Волл-стріт». Серед шанувальників краси акторки і власник журналу «Playboy», Х'ю Хефнер, який спить і бачить її на обкладинці свого глянцю. Цікаво, чи зміниться його думка тепер, після того, як дівчина зробила собі татуювання? Марго опублікувала в Інстаграмі відео, на якому видно і процес набивання малюнку, і емоції зірки. На жаль, у ролику неможливо побачити зображення, яке акторка обрала для себе, та й вона сама поки тримає це в секреті. На іншому ж відео Роббі вже виступає у ролі татуювальника і набиває комусь орнамент під наглядом справжнього майстра.

Поки голлівудська зірка наносила свій перший малюнок, український співак Позитив зробив уже шостий за рахунком. Проте, схоже, цього разу вибір зображення і підготовка до процесу були зваженим кроком. Учасник гурту Время и Стекло зізнався, що свої перші татуювання зробив ще у дванадцять років саморобною машинкою, котра набивала пастою з гелевих ручок. Щодо нового зображення на правій руці співака, то воно, звісно ж, виглядає більш професійно.

Позитив обрав бика, оскільки, по-перше, вірить, що такий символ захищатиме, а по-друге, його знак зодіаку — Телець. Тлом для голови тварини стала мандала — фігура, що використовується під час медитацій у буддизмі. Підопічний Потапа заявив, що татуювання з биком стане початком великого зображення, котре згодом покриє всю руку.

 

За матеріалами: dailymail.co.uk