Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
5 травня 2014

Світлана Лобода та Время И Стекло виступили на вечірці телеканалу М1

Зірки стали черговими гостями в серії гучних вечірок та відкрили новий пляжний сезон в «City Beach Club».

 

Серія мегакрутих вечірок М1 триває. Чергова зіркова паті відбулася за участю Світлани Лободи і гурту Время И Стекло. Свято збіглося ще й з відкриттям літнього сезону в популярному оупен-ейр клубі Києва «City Beach Club». Гостей пляжного комплексу під відкритим небом також розважали синхронним плаванням, запальними танцями від Амадора Лопеса і балету «Rumbero’s» та конкурсами від партнерів свята. Попри щільний гастрольний графік, Світлана Лобода взяла участь у вечірці Першого музичного. Співачка розповіла нам, що не збирається збавляти темп і вже цього місяця поїде з концертами на Схід України.

Світлана Лобода, співачка: «Ну, я полагаю, что сейчас такая ситуация, что нам придется ехать, потому, что раскуплены все бидеты и люди очень ждут этих концертов. Мы очень хотим сделать все возможное, чтобы хоть как-то людей в нашей стране отвлекать».

Запалював публіку й гурт Время И Стекло, який, до речі, розповів, що не цурається громадських пляжів. Поки що Позитив і Надя не думають про літню відпустку, оскільки запланували чимало виступів.

Время И Стекло, гурт: «Люблю загорать, отличный пляж, очень много приветливых людей, девчонок. Всегда приятно за этим наблюдать, смотреть и проводить там время. Группа Время И Стекло безумно радуется всем летним концертам и хочет работать потому, что у нас такая компания, у нас балет, мы, директор, звукорежиссер. У нас такая компашка, с которой очень весело, мы как семья».

Це вже третя вечірка, організована М1. Раніше Перший музичний презентував паті з участю Макса Барського і Анастасії Приходько.