Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
6 травня 2014

Тарас Тополя розповів про своє ставлення до зйомок Альоші у відвертих сценах

А ще лідер поп-рок гурту Антитіла зізнався, що отримав повістку з військомату.

 

Як ми вже раніше розповідали, Потап роздягнув Альошу задля знімань її нового кліпу на пісню «Безоружная». Виникає запитання: а як до цього ставиться чоловік співачки? Виявляється, Тарас Тополя реагує на професійні потреби своєї половини по-сучасному.

Тарас Тополя, фронтмен гурту Антитіла: «Красива жінка має право виглядати красиво не тільки для свого чоловіка, а й в міру на екрані. Адже вона ще й артистка. Тому я вдячний кожним, хто показує її в гарному світлі, в гарному вбранні. Звичайно, є якась межа, за яку переходити не можна. Я впевнений, що скільки б там не розповідали піарники стосовно цього кліпу, межа не буде перейдена і вона буде показана досить стримано. Я ж не з Радянського Союзу, ми всі сучасні люди».

Правда невеличкий контроль з боку Тараса в цьому питанні був.

Тарас Тополя, фронтмен гурту Антитіла: «Вона принесла синопсис. Ми почитали. Я сказав: «Я не проти». Все».

Також Тарас Тополя розповів про повістку з військомату.

Тарас Тополя, фронтмен гурту Антитіла: «Прийшла. Приїхав, звірився. Сказали мати при собі рюкзак з набором необхідним і в разі чого там протягом дванадцяти годин мобілізуватися до пункту збору. Ну, власне, буду, а як же. Я закінчив Університет внутрішніх справ, то я військовозобов'язаний ще більше».