Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
4 червня 2014

Кімбра готує серпневий альбом

І вже оприлюднила шедевральну обкладинку до нього.

 

Новозеландська співачка Кімбра, яка прославилася дуетною композицією із Готьє «Somebody That I Used To Know», повідомила про завершення роботи над черговим альбомом.

За попередньою інформацією, друга у студійній дискографії артистки платівка з'явиться вже у серпні. Диск отримав назву «The Golden Echo» та обзавівся чудовою обкладинкою. І хоча сам склад платівки поки залишається таємницею, зате в мережі з'явилося відео на композицію «90s Music», яку співачці допоміг записати фронтмен британських рокерів Muse Меттью Белламі. Ось що розповідає про пісню сама Кімбра.

Кімбра, співачка: «Пісня «90s Music» зіткана із багатьох шматочків того, що дійсно я люблю і які є своєрідною музичною ретроспективою. Мене завжди вабило поєднувати світле і темне, солодке і кисле — створювати звукову тканину із клаптиків звуків, що крутяться в моїй голові і оздоблювати все це привабливим, як жувальна гумка, вокалом. Втім, я не хотіла повністю стилізувати цю композицію під минуле. Я волію, щоб це було своєрідне нагадування минулого але з позиції майбутнього».

Також зірка зізналася, що під час роботи над композицією вона не зустрічалась із Белламі особисто. За її словами продюсер композиції Рік Кості надіслав чорновий варіант фронтмену Muse, а вже наступного дня той прислав «похмуру гітарну партію», яка чудово вписалася у програш перед приспівом. А ще з'ясувалося, що на треку «засвітився» Марк Фостер із американського гурту Foster The People, чий бек-вокал також можна почути у приспіві «90s Music».

І на останок не можемо не поділитися з вами обкладинкою альбом «The Golden Echo», яка, на нашу скромну думку, є справжнім витвором дизайнерської майстерності:

 

За матеріалами: musicfeeds.com.au