Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
4 серпня 2014

Тейлор Свіфт: «Автографи мертві»

Одна з найяскравіших зірок естради на планеті сказала, що шанувальники вже давно не просили її поставити підпис на згадку.

«Є кілька речей, які за останні кілька років дуже застаріли. Одна з них – автографи», – написала Тейлор Свіфт для «Wall Street Journal». «Мене ніхто не просив автографи відтоді, як винайшли мобільник із фронтальною камерою. Єдине, що сьогодні діти просять на згадку, це селфі»,– повідомила виконавиця.

Окрім цього Свіфт поділилася роздумами стосовно майбутнього музики: 

«Якщо говорити про продаж альбомів, то я хотіла б відзначити, що люди досі їх купують. Проте купують не всі альбоми. Слухач витратить гроші лише на той диск, який вразить його, мов стріла в серце або дозволить відчувати себе сильним, не самотнім. Нині це не так просто, як 20 років тому, досягнути того, щоб альбом став мультиплатиновим. Як артист ти маєш кинути виклик і мотивувати меломана».

Пристрасть людей до музики, на думку Тейлор Свіфт, можна порівняти з їхніми стосунками:

«Деяка музику слухачі вважають тимчасовою. Це треки, під які вони танцюють у клубах і на вечірках, радіохіти, що швидко забуваються й ніхто навіть не згадає, що колись під них танцював. Деякі пісні та альбоми – це ніби сезони нашого життя, відносини, які ми шанобливо зберігаємо в пам'яті, однак для нас вони – минуле. І є речі, які ніколи не змінюються. Деякі артисти, чий успіх припав на 70-ті, 80-ті, 90-ті, кажуть мені: „Таких божевільних часів не було ніколи!”. Гадаю, колись я казатиму щось подібне й молодим артистам».

За матеріалами: music-news.com
Теги: Taylor Swift