Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: фото надане MasterManagement
12 вересня 2014

«Пацифістська» пісня Альоші стала найпопулярнішою в Україні

Бажання українців миру і спокою відобразилося і на музичному середовищі.

Днями стало відомо, що пісня із промовистою назвою «БЕЗоружная» у виконанні співачки Alyosha злетіла на першу сходинку зведеного Всеукраїнського радіочарту!

Протягом чотирьох місяців композиція «БЕЗоружная», яку українці найбільше замовляли і мали можливість чути на національних радіостанціях, займала лідируючі позиції хіт-парадів. Після оголошення перемир'я в Україні композиція блискавично піднялася на перше місце головного Всеукраїнського радіочарту, який очолює вже другий тиждень поспіль.

А от чи ототожнює Alyosha назву свого синглу з подіями в Україні і настроями співвітчизників, співачка прокоментувала так: «БЕЗоружная» – це пісня про любов і стосунки. І саме в цей період вона стала близька слухачам у всіх містах України. Мабуть тому, що люди втомилися від війни і всього, що відбувається навколо. Нам усім вже час скласти зброю. Зброя не стріляє сама – нею керують люди. Від тварини людину відрізняє одна особлива якість – людяність. Саме тому людина і зветься людиною! Чи не час нам згадати про це? Якщо кожен опустить свою рушницю, настане мир».

Продюсер співачки Вадим Лисиця додав, що головним бажанням команди Alyosha, як і всіх свідомих українців, залишається мир в Україні, і якщо пісня «БЕЗоружная» буде актуальна в цей час і зможе зрезонували з відчуттями слухачів, він буде цьому щиро радий.

Переглянути кліп на пісню «БЕЗоружная» можна в нашому розділі Кліпи.

За матеріалами: MasterManagement
Теги: Alyosha