Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
29 вересня 2014

Алан Бадоєв взяв паузу в телепроектах заради Віри Брежнєвої

Віра Брежнєва довірила режисеру найцінніше у житті — своїх улюблених маму, сестер, племінниць і двох дочок 

Останні півроку Алана Бадоєва можна було зустріти на зйомках музичного відео рідше, ніж зазвичай: зайнятий створенням міжнародного серіаліті «Хочу до Меладзе», Бадоєв не часто знімав кліпи. Однак заради кліпу для Віри Брежнєвої, режисер і продюсер узяв невелику паузу в роботі над телевізійними проектами і відправився разом зі співачкою до Італії — на зйомки її нового кліпу на пісню «Девочка моя».

Знімальний процес тривав більше двох діб і відбувався в Італії, але головною родзинкою відео стали героїні кліпу — три покоління жінок сім'ї Віри Брежнєвої: мама, чотири сестри і п'ятеро їхніх дочок.

Таку ідею кліпу придумала сама Віра.

«Коли я вперше почула цю пісню, одразу зрозуміла, що вона про мене. І більш того, пісня "Девочка моя" — про всі дівчат! Про нас. Може тому в голові виникла картина — головних і найближчих мені дівчаток, разом. Мої сестри, дочки, мама, племінниці... Але в цьому кліпі я не тільки хотіла познайомити глядачів з моєю дружною і красивою родиною. Це ще й пісня-напуття всім дівчаткам. Сподіваюся, вона допоможе відчути, що у них завжди є підтримка, що сім'я — це та безумовна цінність, до якої треба прагнути, створювати і берегти її»,— каже Віра.

«В цих пісні і кліпі Віра відкривається з абсолютно іншого боку: вона і дочка, і сестра, і мама двох чарівних доньок... Це було неймовірно тепле знімання. Я вдячний Вірі за прекрасну атмосферу і за те, що саме мені вона довірила роботу над цим відео»,— розповів Алан Бадоєв.

Для молодшої дочки Віри, чотирирічної Сари, знімання стало маленьким випробуванням. Адже для того, щоб вчасно дати старт (а група орієнтувалася на світловий день) необхідно було вставати о четвертій годині ранку. Та й акторські навантаження були зовсім не дитячими.

Після завершення другого знімального дня, маленька Сара рішуче заявила мамі, що зніматися більше не хоче.
Пісню «Девочка моя» написали Отто і Тетяна Нотман. А над зніманням кліпу працювала велика команда професіоналів, серед яких також близькі родині б'юті-майстри — Світлана Римакова і Денис Яроцький. Спеціально для кліпу «Девочка моя» дизайнер Анна Осмехіна створила вбрання для всіх героїнь, яких виявилося десять.

За матеріалами: прес-служби