Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою MasterManagement
3 жовтня 2014

Віктор Павлік та Warner Music Ukraine представляють пісню «Недописана книга»

Ця композиція ознаменувала початок співпраці виконавця і всесвітньо відомого лейблу.

Пісня «Недописана книга» народилася у творчому тандемі Віктора Павліка та співачки Alyosha, яка стала автором музики та слів. Нагадаємо, що це вже не перша спільна робота артистів. Раніше Alyosha брала участь у відеороботі «Дай нам Боже», яка об'єднала 40 музикантів і відбулася під керівництвом Віктора Павліка.

Стосовно пісні «Недописана книга», то Віктор Павлік прокоментував її випуск так: «Я зробив ковток свіжого повітря. Знаєте, яке це круте відчуття?! Ти оновлюєш думки та емоції. Alyosha так точно змогла передати стосунки жінки і чоловіка. Потім над піснею почали працювати знавці своєї справи – Борис Кукоба і Вадим Лисиця, яких я вважаю дуже талановитими людьми. Сподіваюся, що "Недописана книга" стане [для слухачів] настільною книгою».

Alyosha також залишилася задоволена результатом співпраці. За її словами, як тільки демо-версія пісні була записана в студії, вона відразу зрозуміла, що її повинен співати саме Павлік: «Слухаючи демку перший раз після запису, я чітко для себе "чула" голос Віктора. Ми показали йому пісню, вона йому сподобалася, і зараз він презентує її слухачам».

Незабаром плануються й зйомки відео на цю пісню, а поки що представляємо вашій увазі фрагмент нового музичного творіння, яке вже незабаром можна буде почути на радіостанціях.

За матеріалами: прес-служби MasterManagement