Зараз в ефірі
M1 TOP 10
 
Фото: gettyimages.com
7 жовтня 2014

Новий альбом Каньє Веста порівняли зі взуттям

Соратник артиста розповів, що наступний студійник чоловіка Кім Кардашіан дещо відрізнятиметься від попереднього.

З'явилося більше подробиць про довгоочікуваний альбом Каньє Веста. Що шанувальники можуть чекати від свіжого лонгплею, розповів «Rolling Stone» давній соратник репера, виконавець із «G.O.O.D. Music», Малік Юсеф. Коли його запитали, чим диск відрізнятиметься від попередника, торішнього «Yeezus», артист порівняв новий реліз із чобітьми:

«Це, як пара „Timberlands”; вони не зовсім із традиційної шкіри і водночас не зовсім замшеві. Це не тягуче чиказьке звучання, але й не лише різкий хіп-хоп. Ми досі працюємо, ніби скажені. Записувалися по всьому світу», – поділився виконавець.

Юсеф також повідомив, що вже закінчив із Вестом двадцять пісень для альбому. Процес запису, мовляв, відбувався простіше, ніж це було попереднього разу:

«Ми билися за „Yeezus” кожен день. Це були не якісь дружні розбіжності. Це була справжня війна. Фрази, на кшталт „Мені начхати, Малік. Це альбом Каньє, а не Маліка Юсефа". Вест проганяв мене з лейблу вісім разів».

Дата релізу довгоочікуваного альбому Каньє ще не названа. У кількох інтерв'ю артист повідомляв, що студійник з'явиться цього року. Двохвилинний фрагмент першого синглу «All Day» витік до мережі ще в серпні. Досі невідомо, коли фани почують офіційну версію пісні.

За матеріалами: aceshowbiz.com