Зараз в ефірі
Instagram Chart
 
Фото: gettyimages.com
5 листопада 2014

Тейлор Свіфт стала мільйонною рекордсменкою

Лише в Америці її нова платівка «1989» розійшлася накладом у понад 1 287 000 екземплярів.

Тейлор Свіфт переписала історію хіт-параду «Billboard 200» останніх 12 років. Свіжий студійник білявки у перший тиждень після виходу розлітався із шаленою швидкістю – два екземпляри в секунду. Подібний результат став кращим з часу виходу четвертого лонгплею Емінема «The Eminem Show» у 2002 році. Щоправда, перевершити результат уславленого репера 24-річній співачці не вдалося – не вистачило 36 000 проданих екземплярів.

Втім, один із абсолютних рекордів Свіфт все ж встановила. Поп-зірка стала єдиним артистом за усю історію хіт-парадів Billboard, яка має в своєму активі три платівки підряд, що вже у перший тиждень після виходу розійшлися накладом в один мільйон екземплярів. Також нова робота виконавиці показала другий результат серед найпродаваніших альбомів 2014 – попереду лише саундтрек до анімаційної стрічки «Крижане серце» (3 200 000 копій).

Повідомляється, що нині Тейлор Свіфт зайнята підготовкою світового концертного туру, який триватиме увесь наступний рік. Дати європейських виступів співачка оголосить найближчим часом.

За матеріалами: digitalspy.co.uk
Теги: Taylor Swift Eminem