Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
6 листопада 2014

Із Бейонсе хочуть стягнути три мільйони доларів

На співачку позвалися до суду через плагіат.

Ім’я позивача – Ахмад Джейвон Лейн. Він стверджує, що хіт виконавиці під назвою «ХО» – це поцуплена в нього пісня "XOXO". У своїй скарзі Лейн указав, що написав цю пісню й поділився нею з іншим співаком, який працював у дружини Jay Z бек-вокалістом. 33-річна співачка дізналася про пісню, а потім, мовляв, украла її до свого однойменного альбому за 2013 рік «Beyonce». Тепер позивач хоче, щоби порушення авторських прав йому компенсували трьома мільйонами американських доларів.

Бей не вперше стикається з неприємностями щодо «ХО». Наприкінці грудня колишні астронавти НАСА та їхні родини звинуватили колишню учасницю Destiny's Child в тому, що вона використала аудіозапис вибуху космічного шатла «Челенджер». Цей звук лунає на початку треку. Через цей вибух у 1986 році загинуло семеро людей.

У крадіжці музики звинувачували й обранця Бейонсе, котрого поза сценою звуть Шон Корі Картер. Як повідомив сайт «TMZ», чоловік артистки разом із колегами Каньє Вестом і Френком Оушеном нині відповідає на позов Джоела Мака. Останній запевнив, що пісня тріо «Made in America» насправді належить йому. У своєму позові Мак пояснив, що продавав копії свого компакт-диска за межами нью-йоркського готелю, де зірки перебували під час роботи над альбомом «Watch The Throne». Майк Дін, продюсер платівки, був серед тих, хто купив CD, який містить версію Мака композиції «Made in America».

За матеріалами: aceshowbiz.com