Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
18 листопада 2014

Перший день народження ТРЦ Gulliver і другий музичний марафон від М1

В суботу, 15 листопада, столичний ТРЦ Gulliver запросив гостей на свій перший день народження.

Музичний марафон, проведений спільно з телеканалом М1, зібрав величезну кількість глядачів, яку не змогли вмістити навіть просторий хол та галереї ТРЦ Gulliver. Це другий за рахунком марафон від телеканалу М1. Перший відбувся влітку цього року і зібрав близько двох тисяч гостей. Завдяки включенням в прямий ефір на каналі М1, навіть ті, хто не були присутні на святі, могли відчути себе його безпосередніми учасниками.

Кузьма Скрябін, Світлана Тарабарова, Олег Кензов, Ольга Романовська, групи А.Р.М.І.Я., Друга Ріка, Real O, Оля Полякова, Наталя Могилевська — плеяда найяскравіших зірок українського шоу-бізнесу привітала зі сцени ТРЦ Gulliver з його першим днем народження.

На гостей чекали новинки в індустрії розваг: фліпбук — мініатюрна фото-книжка, гортаючи яку створюється анімований ефект, і найбільша в Україні 3D-вітальна листівка, майстерно вписана в інтер'єр галереї ТРЦ Gulliver.

Учасники акції «50 000 на шопінг від Банку Михайлівський», що відбувалася в ТРЦ Gulliver протягом місяця, дізналися ім'я щасливого володаря головного призу. Ним став Тарас Сич. Крім того, завдяки активній участі друзів і партнерів ТРЦ Gulliver багато учасників отримали приємні заохочувальні подарунки.

І, звичайно ж, жоден день народження не обходиться без солодкого частування. Всіх відвідувачів ТРЦ Gulliver очікував у всіх сенсах грандіозний сюрприз — гігантська карамель у вигляді цифри «1», чиї унікальні розміри було зафіксовано і занесено в Книгу рекордів України.