Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
27 листопада 2014

Гурт Coldplay здивував фанів інтерактивним відеокліпом на пісню «Ink»

Користувачі можуть самостійно змінювати сюжетну лінію відеоролика.

Кріс Мартін та команда презентували креативний відеоролик до свого останнього синглу «Ink». Анімаційне відео створено зусиллями лос-анджелеської дизайн-студії Blind та компанії Interlude, що працює у сфері цифрових мультимедіа.

Сюжет ролика побудовано навколо подорожі головного героя світом у пошуках втраченого кохання. Творці відео пропонують глядачам самостійно обирати сценарій розвитку подій, внаслідок чого сюжет «Ink» може мати близько 300 різних варіантів розвитку. Стати безпосереднім учасником кліпу можна на офіційному сайті гурту.

Нагадаємо, що композиція  «Ink» стала частиною шостого студійного альбому Coldplay «Ghost Stories», який отримав схвальні відгуки серед музичних критиків. 24 листопада, через півроку після його виходу, відбувся реліз «Ghost Stories Live 2014», куди увійшли живі версії пісень, записані у різних куточках світу під час цьогорічного турне команди Кріса Мартіна. У комплекті CD-версією також йде DVD із записом концерту у приміщенні амфітеатру мейджора Sony, який відбувся у березні цього року.

За матеріалами: nme.com