Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
5 грудня 2014

Кріс Мартін оголосив титул наступного альбому Coldplay

За словами рокера, нині він з колегами наполегливо працює в студії над сьомим студійником колективу.

Через дев'ять місяців після виходу платівки «Ghost Stories» британці Coldplay оголосили назву її наступника. Титул сьомого альбому озвучив фронтмен колективу Кріс Мартін в ефірі Radio 1 з нагоди очолення рокерами переліку «100 найгарячіших записів 2014 року» за версією відомого радіодіджея Зейна Лоу.

Кріс Мартін, фронтмен Coldplay: «Ми ще нікому цього не казали, але ми працюємо над альбомом, що називатиметься "A Head Full Of Dreams". Наразі ми на середині [його запису]. Це наша сьома річ і ми дивимось на неї, як на останню книгу про Гаррі Поттера чи щось таке. Не стверджуватиму, що після нього не буде ще чогось, проте це свого роду завершення певного етапу. Це так здорово після "Ghost Stories" знову повернутись до студії!».

Також рокер інтригує публіку інформацією про експерименти колективу над звучанням платівки.

Кріс Мартін, фронтмен Coldplay: «Нині ми експериментуємо над саундом і саме це є привабливим у перебуванні в групі. Я маю думати про нього [альбом], як про останню річ, що ми робимо. В іншому випадку ми не викладатимемось на повну. Після цього [виходу альбому] ми поїдемо в тур».

Нагадаємо, що цього року група Кріса Мартіна встановила рекорд. Її альбом було продано найбільшим тиражем в перший день після релізу. А нещодавно музиканти презентували інтерактивний відеокліп на пісню «Ink», де розвиток сюжету залежить саме від глядача.

За матеріалами: digitalspy.co.uk