Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою виконавця
8 грудня 2014

Віктор Павлік презентував новий кліп у бібліотеці

Першими побачити відеороботу на пісню «Недописана книга» мали змогу друзі музиканта.

Минулого тижня Віктор Павлік презентував кліп на пісню «Недописана книга». Режисером відео став відомий кліпмейкер Володимир Якименко.

Віктор Павлік: «Ми  намагалися втілити певну філософію у нашому відео. Кожна жінка унікальна, неповторна та багатогранна. Жіночій світ достатньо тендітний і необхідно його берегти.  Важливо бути сильним, вміти вчасно почути свою жінку, відчути стан її душі. Разом чоловік та жінка відкривають нові горизонти. І якщо книга не дописана, то її можна далі писати разом».

«Мені одразу сподобалась пісня, я її відчув. Як на мене, ми створили цікаву історію. Дорослу, сюжетну. Кожен має свій берег та своє море...», – розповідає Володимир Якименко.

Alyosha, співачка та автор композиції «Недописана книга»: «Пісня була написана мною, але від чоловічого імені, що і вирішило її подальшу долю.  Коли ми з [моїм продюсером] Вадимом Лисицею намагалися записати її в студії, я виразно чула голос Віктора Павліка. Ми вирішили показати пісню Віктору, і я ще раз переконалась у своїх відчуттях – Віктор заспівав її дуже по-чоловічому.  Відео доповнило ідею пісні – жінка може бути дуже різною, мати і змінювати багато образів, щоб сподобатися своєму чоловіку, але головне для кожної з нас [жінок] – знайти себе і залишатися собою».

Невдовзі відеокліп «Недописана книга» можна буде побачити в ефірі Першого музичного. Не перемикайтесь!

За матеріалами: прес-служби співака