Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою групи The Hardkiss
12 грудня 2014

Юлія Саніна переспівала композицію Соломії Крушельницької

Фронтвумен The Hardkiss взяла участь у проекті, присвяченому всесвітньо відомій оперній діві.

 

Фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна взяла участь у проекті «Атмосфера Крушельницької», під час якого виконала українську народну пісню з репертуару оперної діви «Ой, де ти йдеш».

«З дитинства маю слабкість до виконання пісень на свій лад. Це одна з "фішок" джазової школи – подати відомий матеріал по-своєму, вдихнути в нього нове життя. Що ми і зробили з клавішником The Hardkiss Віталієм Онискевичем. Композицію записали з одного дубля, аби зберегти жвавість виконання. Соломія цікава мені як людина, що втілила мрію кожної вокалістки – сяяти на світовій сцені. При цьому вона була прогресивною жінкою – керувала автомобілем, а в її часи авто було не у кожного чоловіка. Люблю таких – талановитих і сильних», – розповіла про одну з причин своєї участі у проекті Юлія Саніна.

Соломія Амвросіївна Крушельницька – знана українська оперна співачка та педагог. За життя свого життя була визнана найвидатнішою співачкою світу. Серед її численних нагород та відзнак, зокрема, звання «Вагнерівська примадонна» XX століття. Співати з нею на одній сцені вважали за честь Енріко Карузо, Тітта Руффо, Федір Шаляпін.

«Атмосфера Крушельницької» – це музичний проект, конкурс fashion-ілюстрацій, а також зоряний фотопроект, у якому знамениті українки приміряють оригінальні сценічні образи співачки. За мету проекту його організатори ставлять відродження інтересу до життя та творчості видатної українки. Експозиція «Атмосфера Крушельницької» відкриється у День Святого Миколая, 19 грудня, в одному із торгових центрів Києва.

Нижче можна ознайомитися із «Ой, де ти йдеш» у виконанні Юлії Саніної:

 

За матеріалами: прес-служби гурту The Hardkiss