Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
13 січня 2015

Common представив кліп на пісню, що стала переможницею «Золотого глобуса»

У ролику репер здійснює начитку, в той час, як його колега Джон Ледженд грає на роялі та співає.

Також до відео на композицію «Glory» потрапили фрагменти стрічки «Сельма». Це драма про акції протесту, які очолював легендарний правозахисник Мартін Лютер Кінг у містечку Сельма, що в штаті Алабама. У трихвилинному ролику Common читає реп у класичному костюмі з краваткою. Зовнішність та творча подача виконавця нагадує промови протестантських пасторів. Тим часом Джон Ледженд грає на роялі та співає.

Прем’єра кліпу відбулася на Vevo 12 січня, усього через день після того, як саундрек переміг у номінації «Найкраща пісня» на цьогорічному «Золотому глобусі». Також на престижну нагороду номінувалися треки Лани Дел Рей «Big Eye» до однойменної стрічки Тіма Бартона, «Yellow Flicker Beat» до фільму «Фільм Голодні ігри: Переспівниця. Частина І», записана Лорді, композиція Сії Фьорлер «Opportunity» для кінокартини «Енні» і пісня Патті Сміт «Mercy Is» для «Ноя».

Після того, як Common’у вручив трофей Принц, репер виголосив емоційну промову до публіки: «„Сельма” пробудила мою людяність. Ми дивимося в майбутнє і ми воліємо створити ліпший світ. Нині наш час для того, щоб змінювати світ. Зараз „Сельма”».

За матеріалами: aceshowbiz.com