Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
21 січня 2015

Учасники Linkin Park скасували концерти

Причина – травма Честера Беннінгтона.

Гурт Linkin Park був змушений скасувати решту своїх концертів у межах туру «The Hunting Party» після того, як головний вокаліст колективу Честер Беннінгтон пошкодив ногу. Артисти виказали своє рішення й вибачилися перед шанувальниками в оголошені, розміщеному на офіційному сайті колективу у вівторок, 20 січня.

«Я дуже розчарований, ця травма унеможливила подальші гастролі. Кілька перших шоу були просто неймовірними. Ми дійсно засмучені через те, що впродовж наступних кількох тижнів не побачимося з шанувальниками. Сподіваюся, зустрінемося найближчим часом», – подано рядки від імені Честера Беннінгтона.

У той же час у заяві немає ні слова про те, як саме вокаліст пошкодив ногу. Зазначено лише, що травма потребує негайної медичної допомоги. Ті, хто придбав квитки на скасовані концерти, можуть здати їх у каси, де здійснювалася купівля.

До того, як гурт зробив це оголошення, було скасовано лише два шоу – 20 січня в Піттсбурзі та 21 січня в Олбані, Нью-Йорку. Минулої неділі очевидці помітили, як Беннінгтон використовував скутер, аби підтримати свою праву ногу під час виступу в Індіанаполісі.

За матеріалами: aceshowbiz.com