Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
10 лютого 2015

One Direction знову в дорозі

Гурт розкрив сет-лист свого музичного туру.

7 лютого на стадіоні в Сіднеї англо-ірландський поп-колектив дав перший концерт в межах нових світових гастролей. називаються вони «On the Road Again», що в перекладі означає – «Знову в дорозі». Тепер відомий і сет-лист їхніх концертів. До нього потрапила низка пісень, серед яких і улюблениці публіки – «Steal My Girl», «Where Do Broken Hearts Go», «What Makes You Beautiful» і «Diana».

Після завершення першого концерту в країні кенгуру, Гаррі Стайлз твітнув: «Сідней, ти був неймовірним. Ідеальний спосіб розпочати гастролі. Спасибі вам за те, що ви з нами. Сподіваємося, що ви добре провели час. Люблю вас». Одногрупник виконавця написав: «Сьогодні ніби перший день у школі, ти сидиш над папірцем із тестовим завданням, усе якось незвичайно, навколо купа людей, а я не маю ручки. Однак, Сідней, ти був неймовірним, дякую за чудовий початок туру, сподіваюся, ми викличемо усмішки на обличчях кількох людей».

One Direction вирішив у «On The Road Again World Tour» в підтримку свого четвертого студійника «FOUR». Попереду в них шість концертів у Австралії, а далі виконавці поїдуть до Азії. Гастролі триватимуть до 31 жовтня цього року. Завершальний концерт відбудеться  в Шеффілді, Англії.

Нижче можна ознайомитися з сет-листом:

«Clouds»
«Steal My Girl»
«Where Do Broken Hearts Go»
«Midnight Memories»
«Kiss You»
«Ready to Run»
«Happily»
«Strong»
«Better Than Words»
«Don't Forget Where You Belong»
«Little Things
«Night Changes»
«Alive»
«Diana»
«One Thing»
«What Makes You Beautiful»
«Through the Dark»
«Girl Almighty»
«Story of My Life»
«You & I»
«Little White Lies»
«Little Black Dress»
«Best Song Ever»

За матеріалами: aceshowbiz.com