Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
19 лютого 2015

Стару кредитку Курта Кобейна продадуть на інтернет-аукціоні

На онлайн-тограх також збудуть сет-лист U2 і водійське посвідчення Френка Сінатри.

На аукціоні під назвою «Legendary: Memorabilia from Rock Gods to Pop Stars» виставили цілу низку особливих лотів. Торги, які почалися 17 і закінчаться 26 лютого, очолює аукціонний дім «Paddle8».

Кредитна картка Кобейна підписана фронтменом Nirvana синьою кульковою ручкою і має на звороті рукописний телефонний номер. Термін її дії збіг у лютому 1995 року – менш, ніж через рік після смерті Кобейна. За артефакт планують виручити від семи до дев’яти тисяч доларів.

На водійському посвідченні Френка Сінатри за 1944 рік є підпис тоді 28-річного артиста, а також його адреса в Нью-Джерсі. Цей лот сподіваються продати за вісім–десять тисяч зелених.

А от рукописний сет-лист гурту U2, датований 1983 роком, представники інтернет-аукціону хотіли б віддати в хороші руки за чотири–шість тисяч мертвих американських президентів.

Серед інших речей, які можуть привернути увагу меломанів та колекціонерів – підписана копія «Houses Of The Holy» Led Zeppelin, «The Wall» також із автографами учасників Pink Floyd, раритетні світлини Doors, Джима Моррісона, Брюса Спрінгстіна, Джимі Хендрікса, The Who і The Beatles, також концертні постери Джеймса Брауна, Френка Заппи і Джоні Кеша. Можна буде придбати і футболку Мікі Мауса, підписану членами «Клубу Мікі Мауса» – Крістіною Агілерою, Брітні Спірс, Раяном Гослінгом і Джастіном Тімберлейком.

Раніше повідомлялося, що «Paddle8» продавав єдиний примірник альбому Wu-Tang Clan «Once Upon A Time In Shaolin», який торік зберігався в сейфі в Марокко.

За матеріалами: nme.com